Aktualności

Rekrutacja pracowników
webmaster.gd
2019-06-24
Od wielu lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników jednakowo wyższego jak też średniego i niższego szczebla. Selekcja podczas rekrutacji pozwala na sprawniejsze i dokładniejsze dobranie danego pracownika, a tym samym na uniknięcie pomyłki podczas rekrutacji.
więcej
Jak skutecznie szukać pracy
webmaster.gd
2019-05-17
Szukanie pracy na rynku to zadanie trudne oraz uciążliwe. Jeśli nie mamy znajomych, którzy mogliby nam w tym pomóc lub wysoko usytuowanych krewnych, którzy po prostu zapewnią nam zatrudnienie, to istnieje duża szansa, że pracy będziemy szukać długo lub znajdziemy stanowisko poniżej swoich kwalifikacji.
więcej
Elektryk - praca w Niemczech
administrator
2019-04-15
Mimo poprawiającej się sytuacji ekonomicznej nadal wielu Polaków szuka za zachodnią granicą pracy, między innymi jako elektryk. Niemcy to najpopularniejszy kierunek emigracji Polaków i szacuje się, że nawet do osiemdziesięciu tysięcy naszych obywateli co roku wyrusza na zachód w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy.
więcej
Praca za granicą. Czy warto?
Administrator
2019-02-20
Choć sytuacja na polskim rynku pracy ulega znaczącej poprawie, nadal nie brakuje osób zastanawiających się nad wyjazdem za granicę w celach zarobkowych. Czy rzeczywiści jest to dobre rozwiązanie.
więcej
To cię powinno zainteresować:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem