Od wielu lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników jednakowo wyższego jak też średniego i niższego szczebla. Selekcja podczas rekrutacji pozwala na sprawniejsze i dokładniejsze dobranie danego pracownika, a tym samym na uniknięcie pomyłki podczas rekrutacji.

Naszym atutem jest olbrzymie, wieloletnie doświadczenie na temat rynku pracy w Polsce. Z naszych usług korzystają jednakowo firmy zarejestrowane na terenie naszego kraju, jak też z Niemiec i innych państw. Przez lata stworzyliśmy własne bazy danych, co pozwala nam błyskawicznie dotrzeć do wielu specjalistów z rozmaitych dziedzin i szybko oraz sprawnie dopasować danego pracownika do wymagań pojedynczej firmy. Efektem naszej działalności jest realizacja ponad czterystu projektów rekrutacyjnych, za których pośrednictwem pracę znalazło ponad tysiąc dwieście osób.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, zatem osoba zlecająca nam usługę płaci jedynie za zrealizowany projekt. Naszym wynagrodzeniem jest jednorazowa prowizja wynosząca zwykle równowartość miesięcznego wynagrodzenia brutto rekrutowanego kandydata. Dajemy też gwarancje, że pracownicy, których skojarzymy z daną firmą, będą profesjonalistami, dopasowanymi do wymagań swoich pracodawców. W przypadku kiedy pracownik nie sprawdzi się na swoim stanowisku lub też sam zrezygnuje z pracy, przedstawimy bezpłatnie nowych kandydatów. Dzięki nam zyskacie nie tylko doskonałego pracownika, ale też zaoszczędzicie czas oraz pieniądze, które należałoby przeznaczyć na stworzenie projektu rekrutacji oraz jej przeprowadzenie.