Specjalista ds. Zakupów / Kupiec

Racibórz (śląskie), Branża: specjalista ds. zakupów

oferta pojawiła się: 2021-04-13

Numer referencyjny: SZ/R

Ilość wakatów: 1

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2021-05-14

Opis Firmy

Dla naszego Klienta, czołowego producenta rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalista ds. zakupów.

Zakres Obowiązków

  • realizacja procesu zakupów;
  • współpraca z aktualnymi i nowymi dostawcami;
  • prowadzenie korespondencji handlowej oraz negocjacji z dostawcą;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych;

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub sprzedaży jako Kupiec;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność obsługi komputera (m.in.: Excel, Word i poczta e-mail)
  • komunikatywność, zaradność, pewność siebie;
  • samodzielność w działaniu;
  • zdolności negocjacyjne i analityczne;

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na odpowiedzialnym stanowisku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Podsumowanie Oferty

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem