Spawacz P91, TIG 141, MMA 111

Niemcy, Kassel (zagranica), Branża: spawacz

oferta pojawiła się: 1 dzień temu

Numer referencyjny: P91/DE

Ilość wakatów: 10

Rodzaj umowy: Inna / Kontrakt

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2018-11-30

Opis Firmy

Naszym Klientem jest niemiecka firma działająca w branży przemysłu metalowego i rafineryjnego.

Zakres Obowiązków

  • Spawanie elementów konstrukcji ze stali P91 (TIG 141, MMA 111)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w spawaniu stali P91 (TIG 141, MMA 111)
  • Ważny Certyfikat spawalniczy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

Oferujemy

  • Praca na okres ok. 6 miesięcy w Kassel
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy,​
  • Wynagrodzenie 18-20 Euro/h netto,
  • Zapewnione i opłacone mieszkanie

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację przez poniższy formularz online
lub
przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl wraz z klauzlą:
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C., ul. Juliusza Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są  udostępniane  firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem