Serwisant Obrabiarek CNC - Mechanik Utrzymania Ruchu

Niemcy, Eisfeld (zagranica)

oferta pojawiła się: 2018-11-20

Numer referencyjny: MECHCNC/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Termin składania: 2018-12-19

Opis Firmy

Naszym klientem jest nowoczesna niemiecka firma produkcyjna, specjalizująca się w precyzyjnej obróbce metalu. Poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu.

Zakres Obowiązków

  • Utrzymanie ruchu i naprawa obrabiarek CNC (tokarki, szlifierki)
  • Analiza błędów, rozwiązywanie problemów w funkcjonowaniu maszyn
  • Uruchamianie i wprowadzenie do użytku maszyn
  • Terminowa i skuteczna realizacja oraz dokumentacja prac konserwacyjnych maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne jako Mechanik, Mechatronik, Elektrotechnik
  • Doświadczenie w serwisie maszyn skrawających (naprawy mechaniczne i hydrauliczne)
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV na adres cv1@gdprofesja.pl, lub online klikając APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem