Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji

Zabrze (śląskie), Branża: Instalacje / Utrzymanie / Serwis

oferta pojawiła się: 2020-09-04

Numer referencyjny: SERKLIM/ZAB

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 2

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2020-10-01

Opis Firmy

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Zakres Obowiązków

  • diagnozowanie i naprawianie usterek instalacji klimatyzacji i wentylacji,

Wymagania

  • doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji,
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane: uprawnienia G1, G2, f-gazowe, certyfikaty branżowe, certyfikat do obsługi podestów ruchomych,

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + nadgodziny, dodatki za dyżur serwisowy, diety,
  • narzędzia: samochód służbowy, telefon, komputer lub tablet z dostępem do internetu LTE.

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem