Serwisant Elektromechanik

Oświęcim (małopolskie), Branża: mechanik

oferta pojawiła się: 2021-05-04

Numer referencyjny: EM/O

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2021-06-04

Opis Firmy

Naszym Klientem jest firma zajmująca się projektowaniem i budową suszarni oraz innych urządzeń w zakresie ochrony środowiska.

Zakres Obowiązków

  • montaż mechaniczny i elektryczny, rozruch i serwis urządzeń i instalacji oferowanych przez firmę na terenie całej Polski w branży ochrony środowiska,
  • prowadzenie pomiarów elektrycznych w instalowanych i serwisowanych urządzeniach i instalacjach,
  • serwisowanie elementów automatyki (po przeszkoleniu w firmie) ,
  • rozwiązywanie różnych problemów technicznych z zakresu elektryki, mechaniki i automatyki.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektromechanicznym,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w montażu mechanicznym i elektrycznym urządzeń,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność obsługi MS Office,
  • umiejętność i determinacja do rozwiązywania problemów technicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pracę w zgranym zespole pracowników,
  • laptop, telefon komórkowy, inne niezbędne narzędzia pracy,
  • program wdrożenia do pracy i szkolenia zawodowe z nowymi uprawnieniami,
  • ciekawą pracę w rozwojowej firmie technologicznej w tym dostęp do nowoczesnych technologii pomp ciepła.

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na cv@gdprofesja.pl, lub wypełnienie formularza online.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem