Przedstawiciel Handlowy - branża BHP

woj: śląskie i małopolskie (śląskie), Branża: przedstawiciel handlowy

oferta pojawiła się: 2020-01-02

Numer referencyjny: HAND/BHP

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2020-01-31

Opis Firmy

Naszym Klientem jest jeden z największych dystrybutorów sprzętu i artykułów BHP.

Zakres Obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych B2B,
  • rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów,
  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w woj. śląskim i małopolskim,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B w branży technicznej,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem