Monter Ociepleń Zewnętrznych

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: pracownik budowlany

oferta pojawiła się: 2020-07-14

Numer referencyjny: OCZEW/DE

Wymiar czasu pracy: Inny

Ilość wakatów: 4

Rodzaj umowy: Inna / Kontrakt

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagany własny samochód: tak

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2020-08-14

Opis Firmy

  • Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Zakres Obowiązków

  • montaż ociepleń zewnętrznych budynków na podstawie planów i wytycznych Zleceniodawcy

Wymagania

  • doświadczenie w montażu ociepleń zewnętrznych
  • zdolność do pracy na wysokości
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (mile widziana)
  • auto do dyspozycji (mile widziane)

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • 11,50 € brutto + 35 € netto diety dziennej + zwrot kosztów dojazdu
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem