Kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży

Racibórz (śląskie), Branża: kierownik ds. sprzedaży

oferta pojawiła się: 2021-04-13

Numer referencyjny: KRS/R

Ilość wakatów: 1

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2021-05-14

Opis Firmy

Dla naszego Klienta, czołowego producenta rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie, poszukujemy Kandydata na stanowisko Kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży.

Zakres Obowiązków

  • Nadzorowanie poprawnego funkcjonowania i rozwój sieci sprzedaży.
  • Bieżące monitorowanie otoczenia rynkowego poszukując możliwych ścieżek rozwoju firmy.
  • Otwarcie nowych rynków zbytu i poszerzenie dotychczas istniejących.
  • Opracowanie wewnętrznych procedur mających zmaksymalizować efektywność pracy.
  • Zbudowanie zespołu handlowców i zarządzanie zespołem.
  • Odpowiedzialność za wyniki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwoju sieci sprzedaży B2B.
  • Znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excel).
  • Umiejętność organizowania pracy oraz zarządzania ludźmi.
  • Umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w Spółce notowanej na GPW w Warszawie.
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.

Podsumowanie Oferty

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem