Betoniarz

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: pracownik budowlany

oferta pojawiła się: 2020-07-14

Numer referencyjny: BET/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2020-08-14

Opis Firmy

  • Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Zakres Obowiązków

  • wykonywanie prac betoniarskich,
  • usuwanie rys oraz korozji betonu,
  • wykonywanie zbrojeń i szalunków,
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji i renowacji elementów betonowych,
  • praca według rysunku technicznego,

Wymagania

  • wykształcenie budowlane,
  • doświadczenie w pracach betoniarskich,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do podróży służbowych (całe Niemcy),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • 11,50 € brutto + 35 € netto diety dziennej + 5 € za dojazd
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem