Elektromonter brygadzista

Wilcza k. Gliwic (śląskie), Branża: elektryk

oferta pojawiła się: 2020-10-01

Numer referencyjny: ELB/ŚL

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagane doświadczenie (lata): 5

Termin składania: 2020-10-31

Opis Firmy

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w zintegrowanej obsłudze inwestycji branży elektrycznej, AKPiA, mechanicznej oraz pneumatycznej.

Zakres Obowiązków

  • Praca na terenie zakładów przemysłowych w zakresie montażu instalacji elektrycznych i AKPIA.
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych.
  • Podział zadań w podległym zespole oraz kontrola ich realizacji.
  • Wsparcie merytoryczne podległych pracowników.
  • Analiza schematów elektrycznych oraz dokumentacji projektowej.
  • Dobór podzespołów i odpowiednich materiałów zgodnie z projektem instalacji elektrycznych.
  • Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych i protokołów pomiarowych.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektryk, elektromechanik lub pokrewne.
  • 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju jak również za granicą.
  • Uprawnienia SEP grupa 1 E/D.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + dodatek funkcyjny).
  • Możliwość elastycznych godzin pracy,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem