Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: ślusarz

oferta pojawiła się: 5 dni temu

Numer referencyjny: MON/H/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 6

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2022-06-20

Opis Firmy

Naszym Klientem, jest rzetelna niemiecka agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych i budowlanych

Zakres Obowiązków

  • Montaż konstrukcji stalowych, wiaty, hale, parkingi, zadaszenia itp.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy obróbce lub montażu elementów stalowych.
  • Mile widziana umiejętność spawania
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • Legalną pracę z umową o pracę na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie 14,50 euro brutto za godzinę oraz 7,5 euro netto ekstra w ramach diety za każdą przepracowaną  godzinę
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na
cv1@gdprofesja.pl, lub wypełniając poniższy formularz online.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem