Pielęgniarka, Norwegia

Norwegia, różne lokalizacje (), Branża: Pielęgniarka

oferta pojawiła się: 2018-02-08

Numer referencyjny: PIEL/N

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 5

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Stacjonarna

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2018-03-09

Opis Firmy

  • Naszym Klientem jest norweska agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży medycznej.

Zakres Obowiązków

  • kompleksowa opieka i wsparcie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
  • opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
  • przeprowadzanie wywiadu z pacjentem i rodziną
  • towarzyszenie umierającym
  • pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo
  • doświadczenie zawodowe w Norwegii
  • komunikatywna znajomość j. norweskiego
  • wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
  • opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności,

Podsumowanie Oferty

Naszym klientem jest niemiecka firma zatrudniająca personel medyczny w szpitalach i domach opieki na terenie landów: Hesja, Bayern, Badenia-Wirtembergia.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.