Operator Dźwigów Samojezdnych, Niemcy

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: operator maszyn ciężkich

oferta pojawiła się: 2018-02-08

Numer referencyjny: KRAN/H/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. C

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2018-03-09

Opis Firmy

  • Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Zakres Obowiązków

  • Kierowanie i obsługa dźwigów samojezdnych o udźwigu do 750 ton
  • Transport pionowy i poziomy ładunków
  • Załadunki i rozładunki zgodnie z dokumentacją
  • Ocena warunków pracy i atmosferycznych przed i w trakcie pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu i obsłudze dźwigów samojezdnych Liebherr, Terex, Grove
  • Prawo jazdy kat. CE
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do pracy delegacyjnej
  • Gotowość do pracy w wekeendy

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • wynagrodzenie od 12,50 Euro Brutto (do negocjacji) + dieta 2,00 Euro Netto + mieszkanie opłacone przez firmę
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.