Kierowca Samochodów Ciężarowych, Pomoc Drogowa, Niemcy

Niemcy, Berlin (zagranica), Branża: kierowca

oferta pojawiła się: 2018-01-02

Numer referencyjny: FAHR/ABS/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 1

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. CE

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2018-01-31

Opis Firmy

Naszym klientem jest elektromechaniczny warsztat samochodowy z okolic Berlina.

Zakres Obowiązków

  • Praca jako kierowca samochodów ciężarowych w pomocy drogowej na terenie Berlina i Brandenburgii

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii CE,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Ważna karta kierowcy,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Mile widziana chęć pracy w nadgodzinach,
  • Pomoc w załatwieniu formalności
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl, lub wypełniając poniższy formularz online.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.