Piaskarz, Niemcy

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: pracownik budowlany

oferta pojawiła się: 2020-07-14

Numer referencyjny: PIA/H/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 5

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Stacjonarna

Wymagane doświadczenie (lata): 3

Termin składania: 2020-08-14

Opis Firmy

  • Naszym Klientem jest niemeicka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Zakres Obowiązków

  • praca przy usuwaniu korozji oraz piaskowaniu

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Auto do dyspozycji (mile widziane)

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • 11,50 € brutto + 35 € netto diety dziennej + 10 € za dojazd
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

  • Naszym Klientem jest niemiecka agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem