Fliziarz, Glazurnik, Płytkarz, Szwajcaria

Zuerich (zagranica), Branża: pracownik budowlany

oferta pojawiła się: 2 dni temu

Numer referencyjny: FLIZ/CH

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 2

Rodzaj umowy: Inna / Kontrakt

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagany własny samochód: tak

Termin składania: 2019-09-13

Opis Firmy

Naszym Klientem, jest rzetelna szwajcarska agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych.

Zakres Obowiązków

  • układanie płytek na budowach w Szwajcarii

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy fliziarza
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i samochód do dyspozycji
  • Chęć szybkiego wyjazdu

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia w szwajcarskiej agencji
  • Szwajcarska umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 30 CHF/H + 13 CHF dziennej diety
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania. Koszt 600 CHF – 850 CHF/ miesiąc
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV w j. niemieckim na adres cv1@gdprofesja.pl lub poprzez formularz aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem