Elektryk Przemysłowy

różne lokalizacje (zagranica), Branża: elektryk

oferta pojawiła się: 2019-11-03

Numer referencyjny: EP/POZ

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 3

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane prawo jazdy: kat. B

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2019-11-29

Opis Firmy

Naszym Klientem jest firma działająca w branży motoryzacyjnej w Polsce i za granicą.

Zakres Obowiązków

  • Montaż okablowania maszyn, robotów i urządzeń zgodnie z planem;
  • Analiza błędów, testowanie komponentów i szaf sterowniczych;
  • Obsługa szaf sterowniczych, okablowanie zgodnie z planem, rozwiązywanie problemów i testowanie szaf sterowniczych;
  • Montaż komponentów i modułów zgodnie z planem;
  • Wykonanie testów funkcjonalnych i testów bezpieczeństwa;

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Mile widziana umiejętność języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracach wymagających precyzji
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia i zaangażowania
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Praca w Polsce i za granicą w fabrykach gigantów rynku motoryzacyjnego, takich jak Volkswagen, Opel, Porsche, Mercedes.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

To cię powinno zainteresować:

rozumiem