Monter Konstrukcji Stalowych, Niemcy

Niemcy, różne lokalizacje (zagranica), Branża: ślusarz

oferta pojawiła się: 2018-03-12

Numer referencyjny: MON/H/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 6

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Praca w Terenie

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2018-04-30

Opis Firmy

Naszym Klientem, jest rzetelna niemiecka agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych i budowlanych

Zakres Obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych,
  • Znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek w Niemczech
  • wsparcie w załatwieniu formalności
  • wynagrodzenie i dieta uzależnione od wykształcenia i doświadczenia (11.50 € brutto na godzinę + 2 € netto diety za godzinę pracy  i zakwaterowanie (do 20 € za dzień pracy)

Podsumowanie Oferty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na
cv1@gdprofesja.pl, lub wypełniając poniższy formularz online.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.