Magazynier szklanych opakowań zwrotnych

Nossen (zagranica), Branża: pracownik produkcji

oferta pojawiła się: 2018-03-23

Numer referencyjny: OPAK/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 10

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Stacjonarna

Wymagane doświadczenie (lata): 1

Termin składania: 2018-04-30

Opis Firmy

Naszym Klientem, jest solidna niemiecka firma zatrudniająca personel magazynowy. Poszukujemy 3 grup po 3-4 osoby z własnym samochodem na grupę.

Zakres Obowiązków

  • Praca na zewnątrz, na placach magazynujących,
  • Sortowanie szklanych opakowań zwrotnych,

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód na grupę (3-4 osoby)
  • Chęć szybkiego wyjazdu

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia 3 grup po 3-4 osóby, gdzie jedna mówi po niemiecku
  • Umowa o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Wynagrodzenie początkowe 8,84 €/h brutto
  • 40-45 godzin pracy w tygodniu
  • Mieszkanie do dyspozycji. Koszt ok. 250 €/miesiąc
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

Naszym Klientem, jest solidna niemiecka firma zatrudniająca personel magazynowy. Poszukujemy 3 grup po 3-4 osoby z własnym samochodem na grupę.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojego CV w j. niemieckim na adres cv1@gdprofesja.pl lub poprzez formularz aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

imię

nazwisko

telefon

województwo

miasto

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy. Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem Serwisu.